13R22,5 154/150K Petlas RM905 on/off
Zadná záberová ON/OFF Road
| Hmotnost’ (kg) | 76 |
|---|---|
| Catalog No | 13225 |
| Dezén | RM905 |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 18PR 154/150K |
| Rozmer | 13-22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika – zádná záberová ON/OFF Road |
6 na sklade
| Platobná brána FiskalPAY | 384,99€ | 384,99€ | 0,00€ |
| Platba v hotovosti | 384,99€ | 384,99€ | 0,00€ |
| Dobierka | 384,99€ | 386,99€ | 2,00€ |
384,99€ (313,00€ bez DPH)
Zadná záberová ON/OFF Road
| Hmotnost’ (kg) | 76 |
|---|---|
| Catalog No | 13225 |
| Dezén | RM905 |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 18PR 154/150K |
| Rozmer | 13-22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika – zádná záberová ON/OFF Road |
| Hmotnosť | 75 kg |
|---|---|
| Rozmer | 13-22.5, 13R22.5 |
| Šírka pneumatiky | 13 |
| veľkosť ráfu (v palcoch) | 22.5 |