12,00R20 18PR 156/153K HF313 Agate set (duša+golier)
Náhrada za KAMA I68
| Hmotnost’ (kg) | 68 |
|---|---|
| Catalog No | 120020 12020 1220 |
| Dezén | HF313 |
| Disk (vonkajsi priemer) | 20 |
| PR/LI/SI | 18PR / 156/153 K |
| Rozmer | 12,00R20 |
| Vyuzitie | ON – OFF Road záberová |
8 na sklade
| Platobná brána FiskalPAY | 359,00€ | 359,00€ | 0,00€ |
| Platba v hotovosti | 359,00€ | 359,00€ | 0,00€ |
| Dobierka | 359,00€ | 361,00€ | 2,00€ |
359,00€ (291,87€ bez DPH)
Náhrada za KAMA I68
| Hmotnost’ (kg) | 68 |
|---|---|
| Catalog No | 120020 12020 1220 |
| Dezén | HF313 |
| Disk (vonkajsi priemer) | 20 |
| PR/LI/SI | 18PR / 156/153 K |
| Rozmer | 12,00R20 |
| Vyuzitie | ON – OFF Road záberová |
| Hmotnosť | 75 kg |
|---|---|
| Rozmer | 12-20, 12.0-20, 12.00-20, 12.00R20, 12.0R20, 12R20 |
| Šírka pneumatiky | 12, 12.00, 12.0 |
| veľkosť ráfu (v palcoch) | 20 |