13R22,5 156/150K JDC JK tyre
ON/OFF záberová
| Hmotnost’ (kg) | 73 |
|---|---|
| Catalog No | 13225 |
| Dezén | JDC |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 18PR 156/150K |
| Rozmer | 13R22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika – zadná záberová ON/OFF ROAD |
ON/OFF záberová
| Hmotnost’ (kg) | 73 |
|---|---|
| Catalog No | 13225 |
| Dezén | JDC |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 18PR 156/150K |
| Rozmer | 13R22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika – zadná záberová ON/OFF ROAD |
| Hmotnosť | 75 kg |
|---|---|
| Rozmer | 13-22.5, 13R22.5 |
| Šírka pneumatiky | 13 |
| veľkosť ráfu (v palcoch) | 22.5 |