445/65R22,5 169K Terra T45 Trazano 3PMSF M+S
| Hmotnost’ (kg) | 95 |
|---|---|
| Catalog No | 44565225 |
| Dezén | Terra T45 |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 169K |
| Rozmer | 445/65 r22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika ON/OFF – univerzálna vodiace/návesové |
7 na sklade
| Platobná brána FiskalPAY | 455,10€ | 455,10€ | 0,00€ |
| Platba v hotovosti | 455,10€ | 455,10€ | 0,00€ |
| Dobierka | 455,10€ | 457,10€ | 2,00€ |
455,10€ (370,00€ bez DPH)
| Hmotnost’ (kg) | 95 |
|---|---|
| Catalog No | 44565225 |
| Dezén | Terra T45 |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 169K |
| Rozmer | 445/65 r22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika ON/OFF – univerzálna vodiace/návesové |
| Hmotnosť | 74 kg |
|---|---|
| Rozmer | 445/65R22.5 |
| Šírka pneumatiky | 445 |
| Profil pneumatiky | 65 |
| veľkosť ráfu (v palcoch) | 22.5 |