295/60R22,5 150/147K Neo Fuel S Aeolus
Predná vodiaca
Sezóna: Celoročná
| Hmotnost’ (kg) | 47 |
|---|---|
| Catalog No | 29560225 |
| Dezén | Neo Fuel S |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 150/147K |
| Rozmer | 295/60R22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika – predná náprava vodiaca |
2 na sklade
| Platobná brána FiskalPAY | 319,00€ | 319,00€ | 0,00€ |
| Platba v hotovosti | 319,00€ | 319,00€ | 0,00€ |
| Dobierka | 319,00€ | 321,00€ | 2,00€ |
319,00€ (259,35€ bez DPH)
Predná vodiaca
Sezóna: Celoročná
| Hmotnost’ (kg) | 47 |
|---|---|
| Catalog No | 29560225 |
| Dezén | Neo Fuel S |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 150/147K |
| Rozmer | 295/60R22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika – predná náprava vodiaca |
| Hmotnosť | 47 kg |
|---|---|
| Rozmer | 295/60R22.5 |
| Šírka pneumatiky | 295 |
| Profil pneumatiky | 60 |
| veľkosť ráfu (v palcoch) | 22.5 |