385/65R22,5 TL 164K 24PR TQ-M1A Torque 3PMSF M+S (FTM313)
| Hmotnost’ (kg) | 75 |
|---|---|
| Catalog No | 38565225 |
| Dezén | TQ-M1A (FTM313) |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 164K |
| Rozmer | 385/65 r22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika ON/OFF – univerzálna vodiace/návesové |
12 na sklade
| Platobná brána FiskalPAY | 281,00€ | 281,00€ | 0,00€ |
| Platba v hotovosti | 281,00€ | 281,00€ | 0,00€ |
| Dobierka | 281,00€ | 283,00€ | 2,00€ |
281,00€ (228,46€ bez DPH)
| Hmotnost’ (kg) | 75 |
|---|---|
| Catalog No | 38565225 |
| Dezén | TQ-M1A (FTM313) |
| Disk (vonkajsi priemer) | 22,5 |
| PR/LI/SI | 164K |
| Rozmer | 385/65 r22,5 |
| Využitie | Nákladná pneumatika ON/OFF – univerzálna vodiace/návesové |
| Hmotnosť | 74 kg |
|---|---|
| Rozmer | 385/65 R22,5 |
| Šírka pneumatiky | 385 |
| Profil pneumatiky | 65 |
| veľkosť ráfu (v palcoch) | 22.5 |